امروز پنجشنبه 3 خرداد 1397

پاوربانک تبلیغاتی

10 / 10
از 1 کاربر

امروزه با پیشرفت فنّاوری و به بازار آمدن گوشی‌ها و تبلت های هوشمند با صفحه‌نمایش لمسی، با آنکه استفاده از این وسیله‌ها بسیار آسان و راحت شده و امکانات فراوانی را در اختیار افراد می‌گذارد اما مشکل اصلی و حل نشده همه این گوشی‌ها وتبلت های هوشمند مدت زمان استفاده از آن‌ها می‌باشد.
پاور بانک برق را در خود ذخیره کرده و آن را در موافق ضروری به گجت شما انتقال می‌دهد، در اصل پاور بانک منبع تغذیه برق می‌باشد که با صورت حیرت‌آوری مقدار لازم برق را برای شما ذخیره می‌کند. ابتدا پاور بانک را شارژ می‌کنید و برق را در آن ذخیره می‌کنید و هرگاه موبایلتان با کمبود شارژ مواجه شد آن را به پاور بانک متصل می‌نماییداغلب این دستگاه ها که قیمت بالایی هم ندارند، می توانند برای 3 یا 4 بار تلفن همراه، تبلت یا دوربین ما را شارژ کند.
همچنین برای درک دلیل ایجاد اختلاف بین ظرفیت اسمی و ظرفیت واقعی یک پاروبانک باید با ساختار داخلی و نحوه‌ی کارکرد پاروبانک‌ها آشنا بود. اغلب پاوربانک‌ها از یک باتری داخلی برای ذخیره‌ی انرژی و یک بورد به منظور مدیریت شارژ شدن یا شارژ کردن تشکیل شده‌اند. برای مثال می‌توان به یک پاوربانک ۱۰٫۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی اشاره کرد. این پاوربانک می‌تواند شامل یک یا چند باتری باشد که مجموع ظرفیت آن ۱۰٫۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت  است.
به‌عنوان آخرین نکته توصیه می‌گردد که قبل از خرید به مشخصات باتری گوشی یا تبلت و همچنین مشخصات پاور بانک و سازگاری آن‌ها دقت فرمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :