امروز دوشنبه 18 فروردين 1399

مزایای استفاده از تقویم رومیزی

10 / 10
از 1 کاربر

مزایای استفاده از تقویم رومیزی

زمانیکه در خیابان راه می رویم یا حتی وقتی درب منزل را باز می کنیم با حجم زیادی از تراکت ها روبه رو می شویم. بیشتر مردم این تراکت ها را حواله سطل زباله می کنند و در معدود مواقعی این تراکت ها را نگه می دارند تا در صورت نیاز به آن ها رجوع نمایند.
استفاده از تراکت های تبلیغاتی اگر چه هزینه پایینی دارند اما ابزار مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی موثر نیستند و یکی از مهم ترین دلایل آن عدم ماندگاری آن هاست.
از بهترین محصولات تبلیغاتی که اغلب از ماندگاری خوبی برخوردارند و معمولا در تمام طول سال مصرف کنندگان با آن ها سر و کار دارند می توان به تقویم رومیزی تبلیغاتی، سالنامه تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی و … اشاره کرد. زیرا این موارد ابزارهایی هستند که اغلب مصرف کنندگان در طی روز چندین بار از آن ها استفاده می کنند.
با نزدیک شدن به پایان سال، بیشتر سازمان ها و شرکت ها اعم از دولتی و خصوصی در پی طراحی و چاپ تقویم رومیزی و سر رسید تبلیغاتی با لوگو و اطلاعات تماس خود بر روی آن ها بر می آیند و آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی بین کارکنان خود و یا دیگر سازمان ها و شرکت ها توزیع می کنند. یکی از دلایل استفاده و پر مخاطب بودن تقویم رومیزی آن است که یکی از شیوه های تبلیغاتی بسیار موثر و کم هزینه است. زیرا تقویم رومیزی در اغلب سازمان ها و شرکت ها کاربرد دارد و در ادارات به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی روی آن نباشد. به علاوه اکثر مردم نیز در منازل خود یک تقویم رومیزی بر روی کار و یا میز مطالعه خود دارند .
بهترین هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که از ماندگاری زیادی برخوردار باشند و از طرفی بتوانند هر روز برند شرکت شما را به مشتری یادآوری کنند. به این معنا که استفاده از این ابزار باید بتواند شما را در ناخودآگاه مصرف کنندگان ثبت نماید.
مزیت دیگر استفاده از تقویم رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی آن است که با حک لوگو و اطلاعات تماس شرکت خود، همیشه در مرکز توجه مصرف کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی قرار خواهید داشت. که این روش به نوعی حضور مستمر و موثر در ذهن آن ها خواهد بود.
زمانی که تقویم رومیزی به صورت ماه شمار طراحی می شود بدین معنا است که هر ماه در یک برگ از آن چاپ می شود و در صفحه پشتی آن، تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر زیبای منتخب تولید کننده چاپ می شود. مناسب است تقویم رومیزی را طوری انتخاب نمایید که با طراحی جذاب و منحصر به فرد و همچنین کیفیت مناسب، بازتاب دهنده کلاس کاری و اعتبار برند شما باشد.
اگر از تقویم رومیزی۹۷ به عنوان هدایای تبلیغاتی داخل سازمانی استفاده کنید، این هدیه ارزشمند با عث می شود هم کارکنان شرکت تان این برداشت را داشته باشند که برای آن ها ارزش قائل شده اید و هدیه ای برایشان تدارک دیده اید و هم کارکنان تان را کمک کرده اید که برای کارهایشان بهتر برنامه ریزی نمایند و متوجه شوند که زمان برای تان با ارزش است. تقویم رومیزی باعث برنامه ریزی سریع تر و بهتر می شود چرا که بدون ورق زدن می توانید کل روزهای ماه را در یک نگاه مشاهده کنید.
این یکی از ویژگی های خاص تقویم رومیزی است که به صورت ماه شمار طراحی می شوند و در اغلب طراحی ها، صفحه ی هر ماه با توجه به تغییرات فصلی همان ماه انجام می شود که این کار باعث جلوه بیشتر و زیباتری از تقویم می شود. با طراحی های جذاب و خاص می توانید به راحتی پیام شرکت تان را به مشتریان خود برسانید؛ برای این کار تنها کافی است خلاقانه و هوشمندانه انتخاب نمایید. هزینه استفاده از تقویم رومیزی برای هدایای تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه است و طراحی و چاپ این تقویم ها راحت و سریع انجام می شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :