امروز چهارشنبه 25 مرداد 1396

ست های مدیریتی

10 / 10
از 1 کاربر

این ست ها همانند گذشته شامل سررسید مدیران یا ارگانایزر 96، کیف پول چرمی، جاکلیدی چرمی و فلزی، روان نویس و خودکار فلزی برجسته، جاکارتی های فلزی/چرمی، فلش مموری و جعبه نفیس مدیران می باشد.

همان طور که از نام این محصول پیداست جهت کارمندان و مدیران ارشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. ست مدیریتی از انواع مختلفی برخوردار است که به تناسب ارزش مالی آن بعنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می شود. ست هدیه می تواند از نوع چرم مصنوعی، طبیعی، فلزی و غیره باشد. این ست های تبلیغاتی شامل ست مدیریتی دوتکه، سه تکه و یا حتی می تواند شامل هدایای بیشتری باشد که از خودکار، جاکلیدی، کیف پول جیبی یا کیف پول پالتویی، جاکارتی، فلش مموری و غیره تشکیل می شود.
 
هر مدیری برای انجام امور اداری شرکت نیازمند مجموعه‎ای از وسایل و ابزارهای‎. ست مدیریتی مجموعه کامل از تمامی وسایلی است که احتیاجات یک مدیر را برای انجام کارهای روزمره بر طرف می‎نماید. این مجموعه شامل انواع کیف پول چرمی، سررسید مدیریتی، جاکارتی نفیس و برجسته، خودکار و روان نویس فلزی، جاکلیدی چرمی و فلزی، ساعت رومیزی و جعبه‎ها‎ی زیبا می‎باشد.
ست مدیریتی تبلیغاتی می‎تواند به عنوان یک هدیه نفیس برای دوستان همکاران و عزیزان مورد استفاده قرار گیرد. گاهی برخی از مدیران شرکت‎ها در اجلاس‎ها‎ی مختلف با یکدیگر تبادل نظر و گفتگو می‎کنند که می‎توانند با دادن یک هدیه احساس رضایت و خشنودی را در یکدیگر ایجاد نمایند. ست مدیریتی تبلیغاتی یک هدیه ارزنده مفید  و کاربردی که می‌تواند از سوی مدیران به کارکنان و مدیران شرکت‌های رقیب برای برقراری و ایجاد روابط دوستی و همکاری اهداء شود.
در کنار اینکه می‎توان از ست مدیریتی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه کاربردی استفاده نمود، می‎توان با حک نمودن یا چاپ نام شرکت و یا برند محصولات به امر تبلیغات نیز پرداخت. ست مدیرتی تبلیغاتی در رنگ‎ها و اشکال متفاوت در قیمت های مختلف  متناسب با سلیقه مشتریان طراحی می‎گردد. در این رابطه هدایای تبلیغاتی پارسیس ، با طراحی، اجرا و ساخت انواع ست مدیریتی تبلیغاتی مدرن به همراه لگوی اختصاصی شرکت شما، موجب ارتقا تجارت و افزایش راندمان شغلیتان در عرصه های مختلف می‎شود

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :