امروز دوشنبه 18 فروردين 1399

ست های مدیریتی

10 / 10
از 1 کاربر

ست مدیریتی شامل سررسید مدیران یا ارگانایزر 96، کیف پول چرمی، جاکلیدی چرمی و فلزی، روان نویس و خودکار فلزی برجسته، جاکارتی های فلزی/چرمی، فلش مموری و جعبه نفیس مدیران می باشد که جزو هدایای تبلیغاتی ارزشمند می باشد.

ست تبلیغاتی مدیریتی مجموعه کامل از وسایلی است که احتیاجات یک مدیر را برای انجام کارهای روزمره بر طرف می‎نماید. این مجموعه شامل انواع کیف پول چرمی، سررسید مدیریتی، جاکارتی نفیس و برجسته، خودکار و روان نویس فلزی، جاکلیدی چرمی و فلزی، ساعت رومیزی و جعبه‎ها‎ی زیبا ،یادداشت و جا قلمی می‎باشد.
ست مدیریتی تبلیغاتی می‎تواند به عنوان یک هدیه نفیس برای دوستان همکاران و عزیزان مورد استفاده قرار گیرد. گاهی برخی از مدیران شرکت‎ها در نشست های مختلف با یکدیگر تبادل نظر و گفتگو می‎کنند که می‎توانند با دادن یک هدیه احساس رضایت و خشنودی را در یکدیگر ایجاد نمایند. ست مدیریتی تبلیغاتی یک هدیه ارزنده مفید  و کاربردی که می‌تواند از سوی مدیران به کارکنان و مدیران شرکت‌های رقیب برای برقراری و ایجاد روابط دوستی و همکاری اهداء شود.

همان طور که از نام این محصول پیداست بیشتر برای استفاده کارمندان و مدیران ارشد مناسب است. ست مدیریتی از انواع مختلفی برخوردار است که به تناسب ارزش مالی آن بعنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می شود. ست مدیریتی تبلیغاتی می تواند از نوع چرم مصنوعی، طبیعی، فلزی و غیره باشد. این ست های مدیریتی تبلیغاتی شامل ست مدیریتی دوتکه، سه تکه و یا حتی می تواند شامل هدایای بیشتری باشد که از خودکار، جاکلیدی، کیف پول جیبی یا کیف پول پالتویی، جاکارتی، فلش مموری و غیره تشکیل می شود.

در کنار اینکه می‎توان از ست مدیریتی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه کاربردی استفاده نمود، می‎توان با حک نمودن یا چاپ نام شرکت و یا برند محصولات به امر تبلیغات نیز پرداخت. ست مدیرتی تبلیغاتی در رنگ‎ها و اشکال متفاوت در قیمت های مختلف  متناسب با سلیقه مشتریان طراحی می‎گردد و در این رابطه هدایای تبلیغاتی پارسیس ، با طراحی، اجرا و ساخت انواع ست مدیریتی تبلیغاتی مدرن به همراه لگوی اختصاصی شرکت شما، موجب ارتقا تجارت و افزایش راندمان شغلیتان در عرصه های مختلف می‎شود

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :