امروز دوشنبه 18 فروردين 1399

انواع هدایای تبلیغاتی

10 / 10
از 1 کاربر

دسته بندی و انواع مختلف هدایای تبلیغاتی :

1 هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی مدرن

هدایای تبلیغاتی برای مناسبت ها

هدایای تبلیغاتی ویژه مراسم خاص

هدایای تبلیغاتی ابزار همه کاره

1 . در دنیای امروز هدایای تبلیغاتی متنوعی در بازار وجود  دارد اما از پرطرفدارترین و پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی لوکس و مدرن می باشد اما سوالی که به وجود می آید  این است که این هدیه ها شامل چه نوع محصولاتی می شوند که در پاسخ ان باید گفته شود که هدایای تبلیغاتی مانند ست های مدیریتی چرم ، کتب نفیس ، ساعت های رو میزی فوق العاده،ست های رو میزی،قلم های لوکس و ... که بیننده را به خود جذب می کند و به قولی بسیار لاکچری به چشم می آید که زیبایی کار شما را دوچندان می کند و اسم شرکت شما نیز چندبرابر بیشتر به چشم می آید .

2 .هدایای تبلیغاتی برای مناسبت ها :هدایای تبلیغاتی برای مناسبت ها در قالب انواع کالا ها ساخته و طراحی خواهند شد . طراحان و کارشناسان در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی در ایام و مراسم های خاص و مناسبت های خاص اقدام به تولید انواع کالا ها ی هدیه های تبلیغاتی کرده اند. هدایای  تبلیغاتی برای مناسبت ها برای بیشتر مشتریان مورد پسند است. هدایای تبلیغاتی در ایام خاص به طور مثال در عید های مختلف بنا به درخواست مشتریان تولید می شونند. هدایای تبلیغاتی ویژه برای شب یلدا یا هدایای تبلیغاتی نوروز که طراحی داشته باشد که این برای این ایام مناسب باشد برای بیشتر شرکت ها جالب و خاص است و به همین علت این دسته از هدایا سفارش های زیادی را دربین دیگر هدایا دارند. به طور مثال هدایای تبلیغاتی برای مناسبت ها برای مراسم های مذهبی نیز می تواند طراحی شود که با عنوان هدایای تبلیغاتی مذهبی شناخته شده اند. در روز ها و ایام خاص و جشن های مذهبی این نوع از هدایا استفاده می شونند هدایا تبلیغاتی جشن عید غدیر یا قربان  و دیگر جشن های مذهبی از جمله این هدایا نی تواند باشد.هدایا تبلیغاتی در روز های ولنتاین که مورد علاقه بسیاری از جوانان است که در بین هدایا تبلیغاتی جالب و ویژه است و درخواست های از سوی شرکت ها دارد.

 

 3 . هدایای تبلیغاتی ابزار همه کاره : آیا میدانید ابزار همه کاره یک وسیله بسیار مفید با کارایی صد رد صد تضمینی برای یک تبلیغ موثر می باشد؟ هدایای تبلیغاتی ابزار همه کاره از دیرباز تا کنون تاثیر دادن هدیه برای کسانی که دوستشان دارید برای همه امری اثبات شده است و نمی توان این تاثیر مثبت را نادیده گرفت. هدایای تبلیغاتی مختلفی را میتوان با توجه به سلیقه های شخصی و هزینه های که میخواهید برای این منظور صرف کنید انتخاب کنید البته برای تاثیر بیشتر هدایای تبلیغاتی بایستی عوامل دیگری  را نیز در نظر گرفت.از نکات مهمی که میتوان برای یک انتخاب خوب در نظر گرفت این است که هدیه تبلیغاتی چه استفاده ای برای مخاطبان دارد گاهی ممکن است یک هدیه خوب وارزنده البته با هزینه ای گران انتخاب کرد ولی به دلیل بی استفاده بودنش تاثیرقابل مشاهده ای به عنوان تبلیغ نداشته باشد!

4 .هدایای تبلیغاتی مدرن: اگر به اطرف خودمان خوب توجه کرده باشیم هر روز و هر ساعت شاهد تبلیغات فراوانی به روش های مختلف برای کسب و کارها و محصولات مختلف هستیم و این تبلیغات در برخی موارد برای ما خوشایند و در مواردی نیز ناخوشایند است .به همین منظور می گویند برخی روش های تبلیغاتی به طور قابل توجهی برای تبلیغات استفاده می شود و این روش نوین استفاده از هدایای تبلیغاتی است با استفاده از هدایای تبلیغاتی مدرن  می توان به انتظار مورد نظر خود دست یافت .از آنجا که اغلب مردم به وسایل و تجهیزات مدرن علاقمند هستند انتخاب هدایای مدرن و مناسب می تواند کمک شایانی برای بازدهی بیشتر  داشته  باشد.

 

5 .هدایای تبلیغاتی ویژه مراسم خاص : یکی از بهترین روش های نزدیک شدن به مخاطبان خود دادن هدیه است و امروزه هدیه های تبلیغاتی به عنوان یکی از برترین روش های تبلیغاتی میتواند تاثیر بسیار فوق العاده ای در تبلیغات و ثبت در ذهن ها داشته باشند که از بهترین محدوده زمانی ان میتوان در مراسم خاص اشاره کرد همین محبوبیت باعث می شود مانداگاری و مواظبت از این هدایای توسط دریافت کنندگان بیشتر شده و یک تبلیغ موثر و ماندگار به همراه داشته باشد. در مراسمات خاص مانند اعیاد ,جشن ها و همایش ها میتوان از هدایای تبلیغاتی به عنوان گزینه ای مناسب برای یک تبلیغ موثر و ماندگار استفاده کرد و یک هدیه تبلیغاتی با توجه به مضمون مراسم می تواند اثر دهی فوق العاده ای داشت.هدایای تبلیغاتی را باتوجه به سلیقه های مخاطبان خاص خود میتوانید سفارش دهید تا بدین ترتیب به راحتی محصول یا هدفتان را به آنها معرفی کرده و ان را به ملکه ی ذهن ها تبدیل کنید .

 

 

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :